• fullslide1
    New Classic

T asarımındaki zarif ve yumuşak hatlarıyla estetiktir ve her mekanınıza uyum sağlar.Su geçiş bölgelerindeki et kalınlığı en az 2mm'dir.

Özel alüminyum kaynak tekniği ile su kanalları birleştirilerek sızdırmaya ve yüksek hidrostatik basınçlara karşı son derece mukavemet gösterir.

10 bar işletme basıncı için 13 bar test basıncına tabi tutulmaktadır. 26 ATU işletme basıncına dayanıklı olduğu İTÜ(İstanbul Teknik Üniversitesi) tarafından yapılan testler ile ispatlanmıştır.

Isınan sıcak hava tüm mekana hızlıca ve homojen olarak yayılarak ısınma konforunu arttırır. Az miktarda su gereksinimi ile tasarruf sağlar.

NewClassic,en son teknolojiye sahip boya ünitelerinde boya öncesi hazırlanarak yüksek standartlarda boyanarak korozyona ve her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı hale getirilerek uzun ömürlü olur. Standart olarak beyaz renkte üretimi yapılmakta olup, özel siparişler ile istenen renklerde boya yapılmaktadır.

Ambalajlama
Uygun ambalajlama teknikleri ile NewClassic paketlenmekte olup, kenar kısımları koruyucu kartonlar ile kapatılarak darbelere karşı dayanıklılığı artırılmıştır. Shrink ambalajlama naylonu/balonlu naylon ile neme ve ıslaklığa karşı korumaya alınmıştır. Komple montaj elemanları kutunun içerisinde mevcuttur.

Teknik Özellikler